25.01.2015 ORLIKI turniej w Zdzieszowicach

25.01.2015 ORLIKI turniej  w Zdzieszowicach

Niedziela ORLIKÓW w Zdzieszowicach

Na turnieju w Zdzieszowicach zjawiło się aż 9 zespołów. Każda z drużyn rozegrała 4 mecze po 12 minut.

Kolejność naszych meczy:

Spiders Krapkowice 2005 I - UKS STAL OSOWIEC 2 - 2
Dobra gra naszych chłopców, lecz niestety dwa indywidualne błędy w obronie (za lekkie podanie do bramkarza i złe ustawienie w kryciu podczas rzutu rożnego) i drużyna z Krapkowic szczęśliwie z nami remisuje.

UKS STAL OSOWIEC - LZS Żywocice 2 - 0
Mecz w którym zdominowaliśmy rywala tak, że ten nie oddał ani jednego strzału na naszą bramkę.
My natomiast raz za razem bombardowaliśmy bramkę rywali i tyko dzięki bardzo dobrej grze ich bramkarza mecz skończył się wynikiem 2 - 0

MKS Gogolin - UKS STAL OSOWIEC 1 - 1
Mecz walki choć znowu to my staramy się rozgrywać piłkę od bramkarza i tworzymy w sposób przemyślany akcje, czego efektem jest zdobycie bramki, którą zapoczątkował bramkarz rozgrywając piłkę z obrońcami, ci przenieśli ciężar gry pod bramkę naszych rywali, a napastnicy wykończyli akcję zdobyciem gola. I znów przypadkowa strata piłki w naszej strefie obronnej, zakończyła się stratą gola i remisem w tym meczy.

Spiders Krapkowice 2004 - UKS STAL OSOWIEC 0 - 2
Chłopcy wyciągnęli wnioski z poprzedniego meczu i bez błędów w naszej strefie obronnej choć czasem trochę chaotycznie utrzymali zero z tyłu, a napastnicy zdobyli dwie bramki.

PODSUMOWANIE
Widać poprawę w naszej grze, szczególnie współpraca obrona - bramkarz jest bardzo widoczna, choć zdarzają się jeszcze drobne błędy nad którymi musimy popracować, to jako trener jestem zadowolony, bo wiem że z czasem to będzie procentowało. Należy też wspomnieć o naszych napastnikach, którzy oddają znacznie więcej strzałów na bramkę rywali, czego efektem jest zdobywanie większej ilości goli podczas turnieju.

REPREZENTOWALI NASZ KLUB:
Oleksowicz Kacper, Poliwoda Tomasz, Stępień Kacper, Wagner Karol, Wróbel Oliwier, Możdżeń Nataniel, Matysek Michał, Syga Kewin
oraz Kierownik Drużyny Wróbel Dominik i Trener Nowakowski Grzegorz