14 grudnia podsumowanie TURNIEJU ORLIKÓW

14 grudnia na hali  w Gogolinie zagrały ORLIKI
Drużynę ORLIKÓW reprezentowali:
Oleksowicz Kacper, Poliwoda Tomasz, Stępień Kacper, Wróbel Oliwier, Wagner Karol, Matysek Michał, Możdżeń Nataniel.
Tak grały orliki:
STAL OSOWIEC - Spiders 2004 Krapkowice 0 -1
STAL OSOWIEC - Victoria Żyrowa 0-1
Orlik Obrowiec - STAL OSOWIEC 0-2 gol 2x Nataniel, asysta 2x Michał
Spiders II Krapkowice - STAL OSOWIEC 0-4 gol 2x Nataniel asysta 2x Michał
gol Nataniel asysta Tomek
gol Karol asysta ?
Dwa pierwsze mecze przegrane dość pechowo. W pierwszym meczu drużyna Krapkowic oddała jeden strzał na naszą bramkę i tym samym zdobyła zwycięskiego gola. Mimo, że mieliśmy przewagę w polu nie udało nam się zdobyć gola.Drugi mecz to też nasza dominacja, niestety pechowo stracona bramka podcięła nam skrzydła i mimo, że staraliśmy odrobić stratę bramki (dużo słupków, poprzeczek) nie udało się odrobić jednobramkowej straty. Czas na rehabilitację przyszedł w dwóch naszych ostatnich meczach, gdzie chłopcy zdobyli sześć bramek nie tracąc ani jednej.

Następny turniej już 03. 01. 2015r. w Grodkowie gdzie zagrają razem ORLIKI i ŻAKI
Wkrótce więcej informacji.