TURNIEJ ORLIKÓW w Kluczborku

W niedzielę 4 stycznia gościliśmy na turnieju rocz. 2004 w Kluczborku.
Dzień wcześniej nasze ORLIKI brały udział w turnieju w Grodkowie więc były obawy czy chłopcy podołają silnym drużynom z Kluczborka czy Wołczynu , na domiar tego trafiliśmy do bardzo ciężkiej grupy A.

W turnieju uczestniczyły drużyny:

GRUPA A                                                                     GRUPA B
                                  MKS Wołczyn I                                                            MKS Wołczyn II
                            UKS STAL OSOWIEC                                                            BYCZYNA
                                MKS Kluczbork I                                                            MKS Kluczbork II

Oto wyniki osiągnięte przez nasz zespół:
MKS Wołczyn I - UKS STAL OSOWIEC 1:0
UKS STAL OSOWIEC - MKS Kluczbork I 1:0
BYCZYNA - UKS STAL OSOWIEC 0:2

Obawy okazały się niepotrzebne bo chłopcy rozegrali bardzo dobre zawody.
Na pochwałę zasługuje cała drużyna która dzisiaj od pierwszej do ostatniej minuty grała bardzo skoncentrowana nie tak jak na początku wczorajszego turnieju w Grodkowie.

W turnieju udział wzięli:
Oleksowicz Kacper, Stępień Kacper, Lustig Wiktor, Wróbel Oliwier, Wagner Karol, Możdżeń Nataniel i Matysek Michał.